Fatih Su Arıtma Servisi

Fatih Su Arıtma Servisi

Fatih Su Arıtma Servisi

Fatih Su Arıtma Servisi, Fatih ilçesinde ikamet edenlerin ihtiyaç duyduğu kaliteli içme suyu sağlamak amacıyla Aqua Su Arıtma Firması tarafından sunulan bir hizmettir. İstanbul’un tarihi yarımadalardan biri olan Fatih ilçesi, yerleşim alanlarının yoğunluğu sebebiyle su kaynaklarına zarar veren endüstriyel atıkların çevreye yayılması riskiyle karşı karşıyadır. Bu nedenle, Fatih Su Arıtma Servisi, hem içme suyu kalitesini hem de çevreyi koruma amaçlı bir hizmettir.

Fatih Arıtma Servisi, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde ve diğer kamusal alanlarda kullanılabilecek birçok farklı su arıtma cihazı seçeneği sunar. Her cihaz, farklı su kaynaklarına göre özelleştirilmiş su arıtma teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji, suyu arındırırken, zararlı maddeleri filtreleyerek kaliteli içme suyu sağlar. Ayrıca, Fatih Su Arıtma Servisi, cihazların bakım ve onarımını yaparak, cihazların uzun ömürlü olmasını sağlar.

Fatih Su Arıtma Bakımı, kaliteli su arıtma hizmeti sunarken, müşteri memnuniyetine de önem verir. Herhangi bir sorun yaşandığında, Aqua Su Arıtma Firması, hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunun çözülmesini sağlar. Ayrıca, müşterilerin her türlü soru ve sorunları için 7/24 hizmet veren bir müşteri hizmetleri ekibi de bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Fatih Su Arıtma Montaj ve Servis, Aqua Su Arıtma Firması tarafından sunulan bir hizmet olup, Fatih ilçesi sakinlerine kaliteli içme suyu sağlama ve çevreyi koruma amacını taşır. Farklı su arıtma cihazı seçenekleri ve teknolojik çözümleri ile kaliteli su sağlarken, müşteri memnuniyetine de önem verir.

Servis Talep Formu


  • -28%
   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı

   Aqua Blue su arıtma cihazı 6 aşamalı Reverse Osmosis teknolojisi ile 250 Lt. günlük üretim kapasitesine sahiptir ve 8 Lt. dahili deposu ile birlikte ekonomik ve güvenilir suyu evinizde üretebilirsiniz. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar.
   2.600,00 
  • -26%
   Aqua LG Su Arıtma Cihazı
   5.00 out of 5

   Aqua LG Su Arıtma Cihazı

   Su arıtma cihazı; LG Membran Teknolojisi ile suyunuzun moleküler yapısına zarar vermeden günlük ortalama 250 Lt. içme suyu üretebilmektedir. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar. Detaylı bilgi için 0850 305 35 40 hattı mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.
   2.900,00 
  • -23%
   Aqua Sebilli Su Arıtma
   0 out of 5

   Aqua Sebilli Su Arıtma

   AQUA Ultraviyole Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Şebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknolojiye sahip olan su arıtma sebili üzerindeki elektronik panel sayesinde sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 5 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiş bir su arıtma cihazı.
   11.499,00 
  • -22%
   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı

   12.499,00 

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?