Sancaktepe Su Arıtma Servisi

Sancaktepe Su Arıtma Servisi

Sancaktepe Su Arıtma Servisi

Sancaktepe Su Arıtma Servisi kapsamında Aqua Su Arıtma firması, ev ve işyerleri için su arıtma sistemleri kurulumu ve bakımı hizmeti sunmaktadır. Sistemler, suyun kaynağına ve müşterinin ihtiyaçlarına göre farklı teknolojilerle üretilmektedir.

Sancaktepe Arıtma Servisi, çalışan uzman ekipler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre en uygun su arıtma cihazlarını seçerek kurulum işlemlerini gerçekleştirmekte ve sonrasında düzenli bakımlarını yapmaktadır. Ayrıca, müşterilerin arıtılmış suyun kalitesini kontrol etmelerine olanak sağlayan ölçüm cihazları da sunulmaktadır.

Aqua Su Arıtma, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla sektörde öne çıkmaktadır.

Servis Talep Formu


  • -28%
   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı

   Aqua Blue su arıtma cihazı 6 aşamalı Reverse Osmosis teknolojisi ile 250 Lt. günlük üretim kapasitesine sahiptir ve 8 Lt. dahili deposu ile birlikte ekonomik ve güvenilir suyu evinizde üretebilirsiniz. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar.
   2.600,00 
  • -26%
   Aqua LG Su Arıtma Cihazı
   5.00 out of 5

   Aqua LG Su Arıtma Cihazı

   Su arıtma cihazı; LG Membran Teknolojisi ile suyunuzun moleküler yapısına zarar vermeden günlük ortalama 250 Lt. içme suyu üretebilmektedir. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar. Detaylı bilgi için 0850 305 35 40 hattı mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.
   2.900,00 
  • -23%
   Aqua Sebilli Su Arıtma
   0 out of 5

   Aqua Sebilli Su Arıtma

   AQUA Ultraviyole Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Şebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknolojiye sahip olan su arıtma sebili üzerindeki elektronik panel sayesinde sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 5 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiş bir su arıtma cihazı.
   11.499,00 
  • -22%
   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı

   12.499,00 

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?