Şile Su Arıtma Servisi

Şile Su Arıtma Servisi

Şile Su Arıtma Servisi

Şile, İstanbul’un kuzeydoğusunda yer alan bir ilçedir. Şile’nin su kaynakları arasında Kılıçlı ve Bakacak dereleri, Aydınlı ve İmrendi göletleri yer almaktadır. Ancak, şebeke suyu içme suyu olarak kullanılmaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, Şile Su Arıtma Servisi hizmeti önemlidir.

Şile Su Arıtma Servisi, Şile’de yaşayanlar için evlerinde kullanabilecekleri temiz içme suyu sağlar. Aqua Su Arıtma Şile’de hizmet veren bir su arıtma firmasıdır. Aqua Su Arıtma, ev tipi su arıtma cihazları ve endüstriyel su arıtma sistemleri gibi birçok farklı çözüm sunar.

Aqua Su Arıtma Şile’de Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) teknolojisini kullanarak suyu arıtır. Ters ozmoz teknolojisi, suyun tuz, mineral, kum, çamur, bakteri ve virüsler gibi istenmeyen maddelerden arındırılmasına olanak sağlar. Böylece, su içilebilir hale gelir ve evlerde kullanıma uygun hale getirilir.

Şile Arıtma Servisi ile temiz ve sağlıklı içme suyu elde etmek mümkündür. Aqua Su Arıtma gibi profesyonel bir firmadan hizmet alarak, evinizde kullanacağınız suyun kalitesini artırabilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Servis Talep Formu


  • -28%
   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı

   Aqua Blue su arıtma cihazı 6 aşamalı Reverse Osmosis teknolojisi ile 250 Lt. günlük üretim kapasitesine sahiptir ve 8 Lt. dahili deposu ile birlikte ekonomik ve güvenilir suyu evinizde üretebilirsiniz. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar.
   2.600,00 
  • -26%
   Aqua LG Su Arıtma Cihazı
   5.00 out of 5

   Aqua LG Su Arıtma Cihazı

   Su arıtma cihazı; LG Membran Teknolojisi ile suyunuzun moleküler yapısına zarar vermeden günlük ortalama 250 Lt. içme suyu üretebilmektedir. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar. Detaylı bilgi için 0850 305 35 40 hattı mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.
   2.900,00 
  • -23%
   Aqua Sebilli Su Arıtma
   0 out of 5

   Aqua Sebilli Su Arıtma

   AQUA Ultraviyole Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Şebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknolojiye sahip olan su arıtma sebili üzerindeki elektronik panel sayesinde sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 5 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiş bir su arıtma cihazı.
   11.499,00 
  • -22%
   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı

   12.499,00 

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?