Zeytinburnu Su Arıtma Servisi

Zeytinburnu Su Arıtma Servisi

Zeytinburnu Su Arıtma Servisi

Zeytinburnu Su Arıtma Servisi, Aqua Su Arıtma firması tarafından sağlanmaktadır. Aqua Su Arıtma, İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Zeytinburnu’nda da evsel ve endüstriyel su arıtma hizmetleri sunmaktadır. Aqua Su Arıtma, son teknoloji ekipmanlarını kullanarak suyu arındırmakta ve müşterilerine sağlıklı içme suyu sunmaktadır.

Zeytinburnu Arıtma Servisi, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılabilecek çeşitli su arıtma sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler arasında ters osmoz, ultraviyole ışınlama, aktif karbon filtresi, yumuşatma filtresi ve manyetik filtre gibi farklı teknolojiler kullanılmaktadır.

Ayrıca, Zeytinburnu Su Arıtma Bakımı müşterilerine sistem kurulumu, bakımı, onarımı ve yedek parça temini gibi konularda da hizmet vermektedir. Aqua Su Arıtma, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Servis Talep Formu


  • -28%
   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı

   Aqua Blue su arıtma cihazı 6 aşamalı Reverse Osmosis teknolojisi ile 250 Lt. günlük üretim kapasitesine sahiptir ve 8 Lt. dahili deposu ile birlikte ekonomik ve güvenilir suyu evinizde üretebilirsiniz. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar.
   2.600,00 
  • -26%
   Aqua LG Su Arıtma Cihazı
   5.00 out of 5

   Aqua LG Su Arıtma Cihazı

   Su arıtma cihazı; LG Membran Teknolojisi ile suyunuzun moleküler yapısına zarar vermeden günlük ortalama 250 Lt. içme suyu üretebilmektedir. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar. Detaylı bilgi için 0850 305 35 40 hattı mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.
   2.900,00 
  • -23%
   Aqua Sebilli Su Arıtma
   0 out of 5

   Aqua Sebilli Su Arıtma

   AQUA Ultraviyole Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Şebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknolojiye sahip olan su arıtma sebili üzerindeki elektronik panel sayesinde sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 5 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiş bir su arıtma cihazı.
   11.499,00 
  • -22%
   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı

   12.499,00 

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?