Hakkımızda

HakkımızdaSu arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, deneyimli yöneticileri, uzman mühendis kadrosu, imalat ve teknik servis ekibi ile sayısız projelere imza atmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme-kullanma suyu, deniz suyu ve atıksu arıtımı, proses suyu ve saf su üretimi, havuz ekipmanları ve kimyasalları satışı, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet ve üretimde kalitenin, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Su arıtma cihazları, arıtma yaparken filtrasyonunuza giren suyunuz birkaç operasyondan geçilerek arıtma cihazları filtrelerinde, içerisindeki bütün istenmeyen kaba partekülleri ve suyunuzdaki ağır metalleri ayrıca suyunuzun içerisinde rahatsız edici kimsayal klor ve gazal kokularını alarak su arıtma cihazlarından çıkan suyunuzun kalitesini birinci sınıf su kalitesine çıkarmaktadır. Su arıtma cihazları tam olarak 5 filtreden oluşur.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Sanayi tesisleri, fabrikalar, organize sanayi bölgeleri gibi çeşitli üretim prosesleri sonucunda oluşan atıksuların arıtılması amacı ile kurmuş olduğumuz endüstriyel atıksu arıtma sistemlerimizde farklılık vardır.
Endüstriyel arıtma sistemlerimizi incelemek için.

Ekonomik Su Arıtma
Su arıtma cihazları daha ekonomik ve daha sağlıklı su üretmesi hesabiyle hem maddi olarak hemde güvenilir olarak tercih edilmesi gerekmektedir. su arıtma çeşit olarak çok geniş şekillerde ve kapasitelerde yapılmaktadır. Genel olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz.

Garantili Arıtma Cihazları
Sarf malzemeleri (Filtreler) hariç işçilik, malzeme ve üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır.
Sarf malzemelerin kullanım süreleri kullanma kılavuzunda belirtildiği gibidir.
Garanti sürecine tabi ürüne sarf malzemeleri ve yedek parçaları bulundurmak üzere 10 yıl süre ile kullanım garantisi verilmiştir.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?