Su Arıtma Servisi

Servis

GARANTİLİ HİZMET
Su arıtma servisi ekibimiz cihazı inceleyerek oluşan arızanın tespitini ilk aşamada yapıyor.
Bu tespit sonucunda cihaz için en uygun olan çözüm yöntemi belirleyip konuya hakim olan ustalar tarafından sorun garantili olarak gideriliyor.

NSF ONAYLI FİLTRELER
Firmamız bünyesinde bulunan bütün filtrasyon sistemeri National Sanitation Foundation (Ulusal Sanitasyon Vakfı) tarafından kalite belgelerine sahiptir.

EKONOMİK
Firmamız verdiği hizmet ve kullandığı ürünlerin kalitesine göre dünyada en en ekonomik hizmeti vermektedir. Aynı kalitede ürün ve hizmetler için en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

PERİYODİK BAKIM HİZMETİ
Su arıtma sistemlerinin sağlık su verebilmeleri için tüketilen su miktarına göre periyodik olarak genel bakım, su analizi ve filtre değişimi gibi işlemlerden geçmesi gerekmektedir. Düzenli olarak filtre değişmez ise bakteri üretmeye başlarlar!

Servis Talep Formu


  Servis

  Su Arıtma Servisi Hizmetleri

  Yaşamın kaynağı olan suyun en kaliteli şekilde tüketilmesi  son teknoloji ile daha da mümkün hale gelmiştir. Suyun arıtılarak sağlıklı bir içme suyu haline gelmesi için üretilen su arıtma cihazları oldukça etkili bir şekilde hizmet sunuyor. Bu cihazların doğru ve etkili kullanımı ile hem evlerde hem de ofislerde sağlıklı ve içmek için uygun olan suyun sıcak ve soğuk olarak tüketilmesi mümkün oluyor. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman bu cihazlarda arızalar meydana gelebiliyor. Böyle bir durumda ise su arıtma servisi hizmeti alarak sorunun en kısa sürede giderilmesi mümkün oluyor. Bu sayede cihazların tekrar istenilen performansta çalışması mümkün oluyor.

  Su arıtma cihazları kullanım hatası ya da teknik sebeplerden dolayı arıza oluşturabiliyor. Bu arızalar bazen performans düşüklüğü şeklinde olurken, bazen de tamamen çalışmayan bir sistem hatası olarak kendini gösterebilir. Bu ve benzeri arıtma sistemi arızalarına etkili çözüm üretmek için son derece titiz bir çalışma yürütüyoruz. Arıtma servisi hizmetlerimizde detaylı ve profesyonel bir hizmet sunmamız sayesinde cihazların istenilen performansta tekrar çalışmasını sağlıyoruz. Kaliteli suyu her zaman ve her yerde rahatlıkla bulabilmek için üretilmiş olan arıtma cihazlarının bakım ve tamirleri ile son derece sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır hale gelmesi mümkün oluyor.

  Su Arıtma Teknik Servis Hizmetleri

  Modern bir teknoloji ile kullanıcı hizmetine sunulan su arıtma cihazları zaman zaman arıza verebiliyor. Arızalanan su cihazlarının hızlı bir şekilde çalışır vaziyete gelmesini isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşıyor. Bu iletişim sırasında gerekli olan bilgileri alarak cihazın çözümü için ekip yönlendiriyoruz. Ekibin özellikle su arıtma cihazı özelliklerine ve teknik yapısına hakim olan uzman ve ustalardan olmasına özen gösteriyoruz. Böylece profesyonel ve hızlı bir çözüm üretilmesi mümkün oluyor. Su arıtma servisi ekibimiz cihazı inceleyerek oluşan arızanın tespitini ilk aşamada yapıyor. Bu tespit sonucunda cihaz için en uygun olan çözüm yöntemi belirleniyor. Bu yöntemin en etkili şekilde uygulamasının yapılmasında ise deneyimli ve konuya hakim olan ustalar görev alıyor.

  Teknik ya da kullanım hatası olan tüm sorunların hızlı ve etkili bir şekilde çözümlenmesi de böylece çok daha kolay oluyor. Yapılan uygulama ve arızanın nedeni hakkında kullanıcıya bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Böylece arızanın tekrarlamaması için de kullanıcının daha dikkatli olmasına katkı sağlıyoruz. Su arıtma servisi hizmetlerimizde doğru ve en etkili yöntemlerin verilebilmesine özellikle özen gösteriyoruz. Bunun için gelişen teknolojiyi takip eden teknik ekibimiz, bu yeni teknoloji ile üretilmiş olan ürünlere ve ürün arızalarına etkili bir şekilde müdahale edebiliyor.

  Sağlıklı ve kaliteli suyun en ideal şekilde oluşturulması ve tüketilmesi için tüm hizmetlerimizi profesyonellik çerçevesinde veriyoruz. Sürekli gelişim gerektiren sektörde en iyi olabilmemizin en büyük nedeni de çalışma disiplinimiz ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz oluyor.

  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?