Tuzla Su Arıtma Servisi

Tuzla Su Arıtma Servisi

Tuzla Su Arıtma Servisi

Tuzla Su Arıtma Servisi, Aqua Su Arıtma firması tarafından verilmektedir. Aqua Su Arıtma, 2010 yılından bu yana İstanbul genelinde su arıtma sistemleri kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Tuzla Su Arıtma Servisi, hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan su arıtma sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı için sağlanmaktadır.

Aqua Su Arıtma, Tuzla Arıtma Servisi kapsamında müşterilerine farklı tipte su arıtma sistemleri sunmaktadır. Reverse osmosis, ultrafiltrasyon, ultraviyole, aktif karbon filtreleri gibi farklı arıtma teknolojilerine dayanan su arıtma sistemleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aqua Su Arıtma’nın su arıtma sistemleri, yüksek performans, uzun ömür ve düşük enerji tüketimi gibi özelliklere sahiptir.

Tuzla Su Arıtma Bakımı kapsamında, Aqua Su Arıtma teknik ekibi, uzman ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Bu ekibin amacı, müşterilerinin su arıtma sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır. Aqua Su Arıtma’nın teknik ekibi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Servis Talep Formu


  • -28%
   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Aqua Blue Su Arıtma Cihazı

   Aqua Blue su arıtma cihazı 6 aşamalı Reverse Osmosis teknolojisi ile 250 Lt. günlük üretim kapasitesine sahiptir ve 8 Lt. dahili deposu ile birlikte ekonomik ve güvenilir suyu evinizde üretebilirsiniz. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar.
   2.600,00 
  • -26%
   Aqua LG Su Arıtma Cihazı
   5.00 out of 5

   Aqua LG Su Arıtma Cihazı

   Su arıtma cihazı; LG Membran Teknolojisi ile suyunuzun moleküler yapısına zarar vermeden günlük ortalama 250 Lt. içme suyu üretebilmektedir. Alkali filtresi ile suyun +PH değerini yükseltir ve vücudunuzdaki toksinlerin daha kolay dışarı atmasını sağlar. Detaylı bilgi için 0850 305 35 40 hattı mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.
   2.900,00 
  • -23%
   Aqua Sebilli Su Arıtma
   0 out of 5

   Aqua Sebilli Su Arıtma

   AQUA Ultraviyole Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Şebeke suyunu sağlıklı suya çeviren teknolojiye sahip olan su arıtma sebili üzerindeki elektronik panel sayesinde sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 5 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiş bir su arıtma cihazı.
   11.499,00 
  • -22%
   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı
   0 out of 5

   Direkt Akış Su Arıtma Cihazı

   12.499,00 

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  Canlı Destek
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhabalar;
  Nasıl yardımcı olabilirim?